osiedle zagórzańska
 

Nowoczesne domy z ogródkami
- w sprzedaży ostatnie wolne segmenty w II etapie

Osiedle, położone bezpośrednio przy ul. Zagórzańskiej w Warszawie, na które złożą się 24 segmenty - każdy z ogródkiem.

Wyszukiwarka 3D poniżej - obejrzyj wybrany segment na planie 3D!


Nr domu Powierzchnia domu (m²) Powierzchnia ogrodu (m²) Status Zapytaj Karta PDF
M2 112,75 m² 123 m² DOSTĘPNE Skontaktuj się
M1 115,8 m² 63 m² dostępne Skontaktuj się
G1 101,97 m² 86 m² sprzedane Skontaktuj się
G2 104,57 m² 68 m² zarezerwowane Skontaktuj się
H1 104,56 m² 77 m² sprzedane Skontaktuj się
K1 104,54 m² 111 m² sprzedane Skontaktuj się
L1 112,75 m² 98 m² sprzedane Skontaktuj się
L2 115,8 m² 63 m² zarezerwowane Skontaktuj się
J1 101,97 m² 78 m² sprzedane Skontaktuj się
J2 104,54 m² 58 m² sprzedane Skontaktuj się
H2 101,97 m² 58 m² sprzedane Skontaktuj się
A2- LOKAL POKAZOWY 106,71 m² 172 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
D2 102,17 m² 62 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
K2 101,97 m² 61 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
A1 102,66 m² 108 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
B1 106,10 m² 79 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
B2 102,17 m² 62 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
C1 101,76 m² 81 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
C2 105,03 m² 63 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
D1 105,56 m² 81 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
E1 102,1 m² 83 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
E2 104,48 m² 62 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
F1 105,23 m² 98 m² SPRZEDANE Skontaktuj się
F2 103,7 m² 61 m² SPRZEDANE Skontaktuj się

Osiedle Zagórzańska

Nowoczesna linia architektoniczna, elewacja wykończona estetycznymi i funkcjonalnymi materiałami oraz optymalna na dzisiejsze potrzeby klientów powierzchnia i struktura pomieszczeń – tak w skrócie można określić naszą nieruchomość. Lokale mieszkalne mają nowoczesny układ pomieszczeń, możliwa jest więc ciekawa aranżacja wnętrz.

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym z wyjściem do własnego, kameralnego ogrodu, schody oraz łazienka. Na piętrze zlokalizowane są 3 sypialnie i łazienka. Poddasze użytkowe można zagospodarować na przestrzeń dzienną lub wieczorną z łazienką. Zaprojektowany budynek mieszkalny pozwala na zagospodarowanie działki na kameralne ogródki dostępne z każdego lokalu. Dom, mimo funkcjonowania w zabudowie bliźniaczej, jest bardzo dobrze doświetlony ze względu na wielkość okien i ich konstrukcję. W ramach udziału w nieruchomości wspólnej właściciel każdego lokalu mieszkalnego ma prawo do korzystania z 2 naziemnych miejsc postojowych oraz wydzielonego ogródka.

Osiedle w I etapie składa się z 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych, piętrowych z poddaszami użytkowymi, tj. 12 segmentów czterech typów o powierzchniach od ok. 102,5 do 105,5 m2. W kolejnym etapie pojawi się również jeden budynek na planie prostokąta, złożony z 4 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 113 do 115 m2 (widoczne jako ostatnie na wizualizacji w II etapie).

Lokalizacja i komunikacja

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest położenie zaledwie ok. 600 m od Południowej Obwodnicy Warszawy. Dzięki niej w 10 minut dojedzie się z Wawra na Wilanów czy Ursynów.

Na bardzo korzystną lokalizację tego osiedla wpływają otoczenie i sąsiedztwo - stanowią je przede wszystkim powstająca zabudowa jednorodzinna, lasy oraz częściowo grunty niezabudowane.


Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej. Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zagórzańska I etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Zagórzańska I etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jachtowa 02.

W odległości ok. 2,7 km od nieruchomości znajduje się stacja PKP Warszawa Miedzeszyn obsługiwana Koleje Mazowieckie oraz SKM. W okolicy stacji znajdują się także przystanki autobusowe oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Najbliższy przystanek autobusowy usytuowany jest w odległości ok. 400 m przy ul. Izbickiej. W odległości ok. 2,6 km przebiega ul. Patriotów, stanowiąca jeden z głównych ciągów komunikacyjnych dzielnicy.

Na poniższej mapie zobaczysz najważniejsze miejsca w pobliżu osiedla i odległości do nich.

Radius: Km
Loading...
Liczba obiektów: 0 PRINT

Store Direction

GET DIRECTIONS

Use my location to find the closest Service Provider near me

Description

Niniejsza wizualizacja ma charakter informacyjno-poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Niniejsza wizualizacja ma charakter informacyjno-poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Niniejsza wizualizacja ma charakter informacyjno-poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Niniejsza wizualizacja ma charakter informacyjno-poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przekonaj się, że warto!

i1
Budynki mieszkalne w systemie osiedla zamkniętego. Lokale mieszkalne z dwiema kondygnacjami + poddasze użytkowe do dowolnego zagospodarowania.
i2
Funkcjonalność wnętrz, wysoka jakość wykończenia, wysoki komfort, stosowanie nowoczesnych technologii.
parking
Kameralne ogrody przylegające do wszystkich lokali mieszkalnych, dwa miejsca postojowe dla każdego.
i3
Znakomite położenie działki, dobre sąsiedztwo oraz bliskość terenów rekreacyjnych.
 

Zielone serce miasta

Dzielnica Wawer usytuowana jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krojobrazowego. Tereny rekreacyjne stanowią o dużym potencjale tego miejsca. Liczne ścieżki rowerowe, stadnina koni, dostęp do terenów sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.

Go green z Dompark

Budowa domów z ogrodami to element wizji, jaką postawił przed sobą nasz zespół. Jej częścią jest także działanie w zgodzie z naturą i działalność na rzecz jej ochrony. Wierzymy, że dzięki życiu w otoczeniu przyrody, poprawia się komfort życia ludzi, w szczególności tych najmłodszych. Tworzone przez nas przestrzenie dają szeroką możliwość aranżacji własnego ogrodu i życia wśród uspokajającej roślinności. Sprawujemy pieczę nad tym, aby w czasie budowy wykorzystywane materiały były przyjazne środowisku.

Wdrożyliśmy w naszej firmie program GO GREEN, którego założenia brzmią następująco:

  1. Tereny zielone wokół naszych inwestycji mają maksymalną powierzchnię, dzięki zastosowaniu ekonawierzchni.
  2. Dbamy o wysoką termoizolację budynków, poprzez wykorzystanie wysokiej jakości materiałów.
  3. Stosujemy energooszczędne oświetlenie części wspólnych osiedla.
 

Postęp budowy