O deweloperze

Działamy z pasją, pracujemy z zaangażowaniem

DomPark to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska z siedzibą w Warszawie. Tworzą ją osoby z pasją do kreowania nowych projektów zagospodarowania przestrzeni i zarządzania przedsięwzięciami deweloperskimi. Zespół łączy kompetencje i wieloletnie doświadczenie specjalistów w dziedzinach finansów i inwestycji, rzeczoznawców majątkowych, kierowników projektów, pośredników w obrocie nieruchomościami, prawników czy kierowników budowy, którzy mogą wykazać się certyfikatami i kierunkowym wykształceniem, uzyskanymi na najlepszych polskich uczelniach.
Działamy zadaniowo i metodycznie, dzięki czemu nasze projekty realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów budowlanych, w maksymalnie krótkim czasie oraz zgodnie z określonym budżetem. W trosce o rzetelne wykonanie każdego etapu inwestycji menedżerowie i kadra techniczna DomPark osobiście nadzorują postęp prac. Dobieramy najlepszych fachowców z branży. Nasze projekty wychodzą spod ręki doświadczonych i kreatywnych architektów, którzy dbają o to, aby proponowane rozwiązania były maksymalnie komfortowe i spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Doświadczeni i sprawdzeni

Zespół DomPark (również pod szyldem Novus House) ma na swoim koncie m.in.:

  • budowę osiedla domów jednorodzinnych Nowy Świat pod Radomiem (woj. mazowieckie) - budowa progresywna, prowadzona w kilku etapach od 2013 do teraz,
  • realizację inwestycji pod nazwą Ogrody Szulczyka w warszawskiej dzielnicy Wawer, polegającą na budowie dwóch budynków czterolokalowych z przydomowymi ogródkami – rok 2018,
  • realizację inwestycji pod nazwą Ogrody Operowa w warszawskiej dzielnicy Białołęka, polegającej na budowie jednego budynku czterolokalowego z przydomowymi ogródkami – rok 2020.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami!

o-nas